SIA Lemoks tiešsaistes privātuma paziņojums

Paldies, ka apmeklējat vitafon.lv interneta lapu vai sazināties ar mums pa e-pastu.

Uzņēmums Lemoks saprot, ka mūsu interneta lapas apmeklētāju privātums ir ļoti svarīgs un ka informācija par Jūsu veselības stāvokli ir īpaši jutīga. Tādēļ mēs esam veikuši visu nepieciešamo, lai izpildītu globālās informācijas privātuma prasības. Mēs apejamies ar Jūsu „personas datiem” atbilstoši ES un Latvijas likumiem, kas regulē personas datu uzglabāšanu, apstrādi, piekļuvi tiem un to pārsūtīšanu.

Vitafon.lv interneta lapas, kurās sniegta šī privātuma politika („politika”) un kas pieprasa no Jums informāciju, iegūst, uztur un aizsargā Jūsu personīgo informāciju saskaņā ar šo politiku, kā arī spēkā esošiem likumiem, noteikumiem un regulām. Šī politika attiecas uz personīgo informāciju (kā norādīts tālāk), kas tiek apkopota no Lemoks tiešsaistes resursiem un komunikācijas (piemēram, interneta lapām, e-pastiem un citiem tiešsaistes rīkiem), kuros sniegta saite uz šo politiku. Šī politika neattiecas uz personīgo informāciju, kas iegūta no nesaistes resursiem un komunikācijas, izņemot gadījumus, kad šāda personīga informācija tiek apvienota ar personīgo informāciju, ko Lemoks iegūst tiešsaistē. Šī politika neattiecas arī uz trešo pušu tiešsaistes resursiem, uz ko Lemoks interneta lapā varētu būt sniegtas saites, ja Lemoks nekontrolē šādu resursu saturu vai privātuma praksi.

Mēs iegūstam personu identificējošu informāciju par Jums tikai tad, ja Jūs šādu informāciju mums sniedzat. Mēs nesniedzam personu identificējošu informāciju trešajām pusēm to mārketinga mērķiem, ja vien Jūs neesat sniedzis mums skaidru atļauju to darīt. Lūdzu, izlasiet šo privātuma paziņojumu, lai uzzinātu vairāk par to, kā mēs iegūstam, lietojam, sniedzam un aizsargājam informāciju tiešsaistē.

Iegūtā informācija

Lemoks izmanto divas metodes, lai iegūtu no Jums informāciju tiešsaistē:

Informācija, ko mēs iegūstam

– personu identificējoša informācija: Jūs varat apmeklēt mūsu interneta lapu, nesniedzot nekādu personīgu informāciju. Mēs varam iegūt personu identificējošu informāciju (piemēram, vārdu, adresi, tālruņa numuru, e-pasta adresi vai citu identificējošu informāciju) tikai tad, ja Jūs izvēlaties mums to sniegt. Mēs varam iegūt informāciju arī par Jūsu veselību, ja Jūs šādu informāciju mums sniedzat, atbildot uz mūsu jautājumiem vai aptaujām.

– Apkopota informācija: dažos gadījumos mēs izņemam personu identificējošu informāciju no tās informācijas, ko Jūs mums sniedzat, un uzglabājam to apkopotā veidā. Šos datus mēs varam apvienot ar citu informāciju, lai iegūtu anonīmu, apkopotu statistisku informāciju (piemēram, apmeklētāju skaitu, interneta pakalpojumu sniedzēja izcelsmes domēna nosaukumu), kas mums palīdz uzlabot mūsu produktus un pakalpojumus.

Automātiski iegūtā informācija

Mēs un daži trešās puses pakalpojumu sniedzēji, ar ko mēs sadarbojamies, automātiski saņem noteikta veida informāciju katru reizi, kad Jūs kontaktējaties ar mums caur mūsu interneta lapām un e-pastiem, ko mēs viens otram varētu sūtīt. Automātiskās tehnoloģijas un pakalpojumi, ko mēs izmantojam, ir, piemēram, tīmekļa serveru žurnāli/IP adreses, sīkdatnes, tīmekļa bāksignāli un trešo pušu lietojumprogrammas un satura rīki.

Tīmekļa serveru žurnāli/IP adreses. IP adrese ir numurs, kas tiek piešķirts Jūsu datoram katru reizi, kad lietojat internetu. Datoru identifikācija internetā tiek veikta ar IP adrešu palīdzību, kas ļauj datoriem un serveriem atpazīt vienam otru un komunicēt savā starpā. Lemoks iegūst IP adreses, lai veiktu sistēmas administrēšanu un sniegtu apkopotu informāciju biznesa partneriem un/vai lapu izstrādātājiem interneta lapu analīzes veikšanai un darbības pārskatīšanai.

Sīkdatnes. Sīkdatne ir informācijas daļiņa, kas, apmeklējot kādu interneta lapu, automātiski tiek ierakstīta Jūsu datora cietajā diskā. Sīkdatne ļauj serverim unikāli identificēt Jūsu pārlūkprogrammu. Sīkdatnes ļauj mums uzglabāt informāciju serverī, lai padarītu tīmekļa lietošanu labāku un veiktu lapu analīzi un darbības pārskatīšanu. Lielākā daļa interneta pārlūkprogrammu ir iestatītas tā, lai pieņemtu sīkdatnes, bet Jūs varat iestatīt savu pārlūkprogrammu, lai tā noraida visas sīkdatnes vai lai norāda, kad sīkdatne tiek sūtīta. Tomēr ņemiet vērā, ka dažas mūsu lapu daļas var nedarboties pareizi, ja Jūs izvēlēsieties noraidīt sīkdatnes.

Tīmekļa bāksignāli. Noteiktās interneta lapās vai e-pastos Lemoks var izmantot izplatītu interneta tehnoloģiju, kas tiek saukta par „tīmekļa bāksignāliem” (pazīstama arī kā „darbības birka” vai „tīrais GIF”). Tīmekļa bāksignāli palīdz analizēt interneta lapu efektivitāti, mērot, piemēram, apmeklētāju skaitu vai to, cik apmeklētāji spieda uz galvenajiem lapas elementiem.

Tīmekļa bāksignāli, sīkdatnes un citas izsekošanas tehnoloģijas neiegūst personu identificējošu informāciju par Jums automātiski. Tikai tad, ja Jūs brīvprātīgi sniedzat personu identificējošu informāciju, piemēram, reģistrējoties vai sūtot e-pastus, šīs automātiskās izsekošanas tehnoloģijas var tikt izmantotas, lai mēs iegūtu papildu informāciju par to, kā Jūs lietojat interneta lapas un/vai e-pastus, lai uzlabotu to lietderību.

Pakalpojumi. Noteiktās Lemoks interneta lapās mēs varam sniegt pakalpojumus, kas balstīti uz trešo pušu lietojumprogrammām un satura rīkiem, piemēram, Google Maps. Šīs trešās puses var automātiski saņemt noteikta veida informāciju, kad vien Jūs lietojat mūsu interneta lapas, izmantojot šādu trešo pušu lietojumprogrammas un rīkus.

Jūsu iespējas

Jums ir vairākas iespējas attiecībā uz to, kā Jūs lietojat mūsu interneta lapas. Jūs varat nesniegt nekādu personu identificējošu informāciju, vienkārši neievadot to mūsu interneta lapas veidlapās vai datu laukos, kā arī neizmantojot pieejamos personalizētos pakalpojumus. Ja Jūs izvēlaties sniegt personas datus, Jums ir tiesības jebkurā laikā tos apskatīt un mainīt, piekļūstot lietojumprogrammai. Dažās lapās var tikt jautāta Jūsu atļauja izmantot Jūsu informāciju noteiktiem mērķiem, un Jūs varat sniegt vai nesniegt šādu atļauju. Ja Jūs izvēlaties lietot noteiktus pakalpojumus vai komunikācijas, piemēram, elektroniskās informatīvās vēstules, Jums būs iespēja arī jebkurā laikā no tām atteikties, sekojot katrā šādā komunikācijā sniegtiem norādījumiem. Ja izvēlaties atteikties no pakalpojumiem vai komunikācijām, mēs strādāsim pie tā, lai ātri izņemtu Jūsu informāciju, tomēr mums var būt nepieciešama papildu informācija, pirms mēs varēsim Jūsu prasību izpildīt.

Ka minēts iepriekš, ja nevēlaties, lai sīkdatnes izseko, kā Jūs lietojat mūsu interneta lapas, Jūs varat iestatīt savu pārlūkprogrammu, lai tā noraidītu sīkdatnes vai lai norādītu, kad tās tiek sūtītas.

Drošība

Lemoks izmanto tehnoloģijas un drošības pasākumus, ievēro noteikumus un citas procedūras, lai aizsargātu Jūsu personīgo informāciju pret nesankcionētu piekļuvi, nepareizu lietošanu, izpaušanu, pazaudēšanu vai iznīcināšanu. Lai nodrošinātu Jūsu informācijas konfidencialitāti, Lemoks izmanto arī nozares standarta ugunsmūrus un paroļu aizsardzību. Tomēr Jūs esat atbildīgs par to, lai Jūsu lietotais dators ir pienācīgi nodrošināts un aizsargāts pret ļaunprātīgām programmatūrām, piemēram, Trojas zirgiem, vīrusiem un tārpu programmām. Jūs zināt, ka bez pienācīgiem aizsardzības pasākumiem (piemēram, drošas pārlūkprogrammas konfigurācijas, jaunākajām pretvīrusu programmatūrām, personīgām ugunsmūru programmatūrām, no apšaubāmiem avotiem iegūtu programmatūru neizmantošanas), pastāv risks, ka dati un paroles, ko lietojat, lai nepieļautu piekļuvi Jūsu informācijai, var kļūt pieejama neatļautām trešajām pusēm.

Datu izmantošana

Lemoks, izmantos jebkādu personu identificējošu informāciju, ko Jūs mums sniedzat, lai izpildītu Jūsu prasības. Mēs saglabājam kontroli un atbildību par to, kā šī informācija tiek izmantota. Daļa šīs informācijas var tikt uzglabāta vai apstrādāta datoros, kas atrodas citās jurisdikcijās, piemēram, Amerikas Savienotajās Valstīs, kur datu aizsardzības likumi var atšķirties no tās jurisdikcijas, kur dzīvojat Jūs. Šādos gadījumos mēs nodrošināsim, ka tiek veikti atbilstoši aizsardzības pasākumi, pieprasot šīs valsts datu apstrādes veicējiem ievērot tādu aizsardzību, kāda ir spēkā valstī, kurā dzīvojat Jūs.

Informācija, kas tiek izmantota arī dažādiem personāla vadības mērķiem (darbības rezultātu pārvaldība, pēctecības lēmumi vai attīstības rīcības), ļaus mums labāk saprast Jūsu vajadzības un mūsu iespējas uzlabot mūsu produktus un pakalpojumus. Tas palīdz arī personalizēt noteiktus komunikācijas veidus ar Jums par pakalpojumiem un reklāmām, kas Jums varētu šķist interesanti. Piemēram, mēs varam analizēt lapu par zālēm vai slimībām apmeklētāju vecumu vai dzimumu un izmantot šo apkopoto datu analīzi sava uzņēmuma iekšienē vai dalīties tajā ar citiem.

Dalīšanās ar informācijas un tās nodošana citiem

Lemoks dalās ar Jūsu personu identificējošu informāciju ar dažādiem ārējiem uzņēmumiem un pārstāvjiem, kas mūsu vārdā veic tehnoloģisku uzturēšanu vai biznesa darījumus, piemēram, sniedz klientu apkalpošanas pakalpojumus, sūta mārketinga ziņojumus par mūsu produktiem, pakalpojumiem un piedāvājumiem. Mēs varam dalīties ar personu identificējošu informāciju arī ar mūsu meitas uzņēmumiem un filiālēm. Visi šie uzņēmumi un pārstāvji pilda mūsu privātuma politikas prasības.

Mēs varam atklāt personu identificējošu informāciju tālāk minētiem mērķiem:

a) saistībā ar lapas, uz ko šie dati attiecas, komercdarbības pārdošanu, piešķiršanu vai cita veida nodošanu;

b) lai pildītu likumīgu valsts aģentūru prasības vai ja to pieprasa spēkā esošie likumi, tiesas pavēstes vai nacionālie noteikumi; vai

c) ja tas nepieciešams uzņēmuma revīzijām vai lai izmeklētu vai atbildētu uz sūdzībām vai drošības apdraudējumiem.

Netiek izmantota trešo pušu tiešā mārketinga vajadzībām. Mēs nepārdosim un nekādā citā veidā nenodosim personu identificējošu informāciju, ko Jūs sniedzat mūsu interneta lapās, trešajām pusēm to tiešā mārketinga veikšanai, ja vien mēs par to nebūsim Jūs informējuši un saņēmuši skaidru piekrišanu šādā veidā izmantot Jūsu informāciju.

Google Analytics. Lemoks interneta lapās tiek izmantots Google Analytics, Google, Inc. (“Google”) sniegts interneta analīzes pakalpojums. Google Analytics izmanto „sīkdatnes”, kas ir Jūsu datorā ierakstīti teksta faili, lai palīdzētu interneta lapai veikt analīzi par to, kā Jūs to lietojat. Sīkdatnes izveidotā informācija par to, kā Jūs lietojat interneta lapu, (tai skaitā Jūsu IP adrese) tiks nosūtīta uz Google, kur tā tiks saglabāta serveros Amerikas Savienotajās Valstīs. Google izmantos šo informāciju, lai izvērtētu, kā Jūs lietojat interneta lapu, sastādīs ziņojumus interneta lapas operatoram par lapas lietošanu un sniegs citus pakalpojumus saistībā ar interneta lapas aktivitāti un interneta lietošanu. Google var nosūtīt šo informāciju arī trešajām pusēm, ja to pieprasa likums vai ja šādas trešās puses apstrādā informāciju Google vārdā. Google nesaistīs Jūsu IP adresi ar citu tās rīcībā esošu informāciju. Jūs varat noraidīt sīkdatņu izmantošanu, izvēloties attiecīgus Jūsu pārlūkprogrammas uzstādījumus, tomēr, kā minēts iepriekš, atcerieties, ka, ja Jūs tā izdarīsiet, Jūs nevarēsiet pilnībā izmantot Lemoks interneta lapas funkcijas. Lietojot Lemoks interneta lapu, Jūs piekrītat, ka Google apstrādā informāciju par Jums tādā veidā un tādiem mērķiem, kā minēts iepriekš.

Saites uz citām lapām

Mūsu lapā sniegtas saites uz vairākām citām interneta lapām, kurās varētu būt mūsu apmeklētājiem interesējoša informācija. Šis privātuma ziņojums uz šādām lapām neattiecas, tādēļ iesakām uzzināt informāciju par to privātuma politikām.

Drošības ziņojums bērniem

Mūsu interneta lapas ir orientētas uz pieaugušo auditoriju. Mēs neiegūstam personu identificējošu informāciju no personām, kas pēc mūsu rīcībā esošas informācijas ir jaunākas par 13 gadiem, bez iepriekšējas, pārbaudāmas to likumīgo pārstāvju atļaujas. Šādiem likumīgajiem pārstāvjiem ir tiesības pieprasīt apskatīt un dzēst bērna sniegto informāciju.

Papildu informācija par interneta lapām

Ja interneta lapai ir kādi konkrēti nosacījumi attiecībā uz privātumu, kas atšķiras no šeit minētajiem, tie tiks sniegti tajā lapā, kur personu identificējoša informācija tiek iegūta.

Piezīme biznesa un profesionālajiem interneta lapu lietotājiem

Ja Jums ar Lemoks  ir biznesa vai profesionālas attiecības, mēs varam izmantot informāciju, ko Jūs sniedzat mūsu lapās, tai skaitā lapās, kas paredzētas biznesa un profesionāliem lietotājiem, lai izpildītu Jūsu prasības un attīstītu biznesa attiecības ar Jums un organizācijām, ko Jūs pārstāvat. Mēs varam arī izsniegt šādu informāciju trešajām pusēm, kas darbojas mūsu vārdā.

Privātuma paziņojuma atjaunošana

Laiku pa laikam Lemoks var mainīt šo tiešsaistes privātuma paziņojumu. Jebkādas šādas izmaiņas tiks savlaicīgi sniegtas šajā lapā. Ja pēc tam, kad Jūs esat ticis informēts par izmaiņām privātuma ziņojumā, Jūs turpināt lietot mūsu lapas, tas norāda, ka Jūs piekrītat, ka Jūsu jauniesniegtā informācija tiek izmantota saskaņā ar mainīto Lemoks privātuma paziņojumu. Šis privātuma paziņojums ir spēkā kopš 2018. gada 1. maija.

Kā sazināties ar Lemoks

Ja Jums rodas kādi jautājumi vai Jūs vēlaties, lai Lemoks izlabo vai dzēš Jūsu profilu, sazinieties ar mums (pa pastu) rakstot uz adresi:

Lemoks SIA

Saulgriežu 1a, Garkalnes novads, LV 1024

Tālr. 29420256